• Školský rok v ŠKD

• Veselo bolo v školskom klube. Celý školský rok sme sa po vyučovaní stretávali v ŠKD. Učili sme sa rešpektovať sa navzájom a pomáhať si. Vytvorili sme veľa prác rôznymi technikami. Zažili sme veľa hier a zábavy vonku aj v triede. Dokonca nám kamaráti zahrali a spravili koncert. Nezabúdali sme ani na čítanie, písanie a počítanie... Všetko sme ukončili detskou párty a rozlúčili sme sa so školským rokom a aj školským klubom deti.

Tešíme sa na prázdniny a na nové zážitky.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský rok v ŠKD.

• ,,Postav si robota"

• Pri príležitosti 35. výročia Hvezdárne v Partizánskom bola vyhlásená 3D tvorivá súťaž, v ktorej žiaci našej školy dali šancu svojej predstavivosti a kreativite.

Postavili si svojho robota z materiálov, ktoré by inak skončili v koši: napr. fľaše, škatule, CD, plechovky, či množstvo iných predmetov vhodných na recyklovanie.

Z  10 zapojených základných škôl v Trenčianskom kraji sa naši žiaci umiestnili nasledovne:
            ⦁    4. miesto : J. Konš, Ľ. Chromík
            ⦁    7. miesto : L. Radačovský, M. Radačovský
            ⦁    8. miesto : M. Beták
            ⦁    9. miesto : S. Kostolný
            Víťazom blahoželáme!

Do fotogalérie bol pridaný nový album ,,Postav si robota".

• Matematický klokan

• Matematický klokan je najväčšia medzinárodná matematická súťaž na svete. Každoročne sa do nej zapája niekoľko miliónov žiakov na celej zemeguli.

Pridali sa aj žiaci z našej školy. Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme!

Do fotogalérie bol pridaný nový album Matematický klokan.

• Školské výlety

• Koniec školského roka sa už tradične spája so školskými výletmi. Aj tento rok mali žiaci možnosť nahliadnuť do rôznych lokalít Slovenska. Boli to zaslúžené dni oddychu od školy, ktoré priniesli nezabudnuteľné chvíle plné úsmevov a radostí. Koncoročné výlety boli pre naše deti odmenou a užili si ich v spokojnosti.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školské výlety.

• Memoriál Jána Chochulu -  "Chochuliáda"
          • Memoriál Jána Chochulu - "Chochuliáda"

• V piatok  2. júna 2023  sa konal 38. ročník ľahkoatletických pretekov žiakov 1. stupňa pod názvom ,,Memoriál Jána Chochulu."

Stovky detí mladšieho školského veku z 13 škôl súťažili v areáli ZŠ s MŠ Veľká okružná v Partizánskom.

Prvé miesto v hode kriketovou loptičkou si vybojovala Nikola Poloncyová – žiačka 4. ročníka.

Gratulujeme!

Do fotogalérie bol pridaný nový album Memoriál Jána Chochulu - "Chochuliáda".

• MDD

• 1. jún je Deň všetkých detí na svete. Tešia sa naň aj malí aj veľkí.

V našej škole si všetky deti tento deň užili. Ráno pripravili pre našich žiakov zaujímavé súťaže žiaci deviateho ročníka. Po nich k nám zavítali hasiči, ktorí nás zoznámili s ich prácou.

Pán učiteľ Rybár nám pred školou na motorke predviedol jeho akrobatické kúsky. Naši žiaci mali možnosť vyšantiť sa na skákacom hrade, zabaviť sa na detskej diskotéke,  ale i pochutnať si na výborných pukancoch a iných sladkých dobrotách. Tanec, spev a radosť sprevádzali  deti po celý ich sviatočný deň.

Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD.

• Škola v prírode

• V dňoch 22. 06. - 26. 06. 2023 sa žiaci našej školy zúčastnili školy v prírode v krásnom horskom prostredí na Donovaloch. Hotel, ktorý sa nachádza v centre lokality Donovaly, poskytol priestranný areál pre športové súťaže a relax.

Bohatý animačný program bol zameraný na športové, talentové, vedomostné, poznávacie i zábavné úlohy. Naši žiaci sa vyskytli v čarovnej rozprávkovej krajine TRAMPTÁRIA. Zo všetkých zúčastnených škôl sme získali druhé miesto v celotýždňových aktivitách. Všetkých potešil aj výlet do rozprávkovej krajiny Habakuky, spestrený divadelným predstavením.

Všetci sme sa výborne bavili a naši žiaci potvrdili, že nie sú len šikovní, ale aj dobre vychovaní.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Škola v prírode.