• Danka a Janka

• Dňa 9. februára sa žiaci 1. – 5. ročníka zúčastnili divadelného predstavenia Danka a Janka v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Danka a Janka.

• Zima v ŠKD

• Zimu sme si v ŠKD spríjemnili rôznymi veselými aktivitami, ako je výroba farebných náramkov, vytváranie sovičiek a mačiek z dreva. Na sviatok sv. Valentína sme vyrábali zaľúbené pohľadnice Svoje tanečné kreácie žiaci predviedli počas karnevalu, kde sme si zasúťažili, zaspievali, zatancovali a aj niečo dobré zjedli Pokiaľ nám počasie dovoľovalo, čas sme trávili aj aktivitami vonku, napr. kŕmením vtáčikov, prechádzkami v blízkom okolí, či šmýkaním na ľade.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Zima v ŠKD.

• Turnaj MIDIcoolvolley

• Dňa 7.2.2024 Cirkevná základná škola Jána Krstiteľa v Partizánskom usporiadala turnaj Midicoolvolley ZŠ (4-kový volejbal) chlapci. Turnaja sa zúčastnili 3 školy. Vďaka chlapcom Vladimír Režo, Matej Blinka, Rastislav Hrebíček, Oliver Slivka, Miroslav Kuchárik a Alex Podoba sme vyhrali 1. miesto a postupujeme ďalej.

Dňa 8.2.2024 sa uskutočnil Midicoolvolley - dievčatá. Turnaja sa zúčastnilo 6 škôl. Dievčatá Sára Žitňáková, Zuzana Jaďuďová, Vanesa Pilátová, Lea Shabani, Zuzana Franeková, Eva Laššáková sa umiestnili na 4. mieste. Gratulujeme!

Do fotogalérie bol pridaný nový album Turnaj MIDIcoolvolley .

• Karneval

• Už tradične sme sa stretli v kultúrnom dome na fašiangovom karnevale pre deti materskej školy, žiakov základnej školy a ich rodičov. Príjemnú atmosféru vytvorili deti svojimi nápaditými maskami. Animátorka Lea a pán Demeter sa postarali o výbornú zábavu.

Ďakujeme rade rodičov za prípravu karnevalu, chutné šišky a sladké odmeny.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

• Šaliansky Maťko

• V januári sa uskutočnilo školské kole súťaže v prednese povestí - Šalianky Maťko. Súťažilo sa v troch kategóriách.

I.kategória

1.      Žubor Jakub (2. ročník)

2.      Strúčková Adela (2. ročník)

3.      Prochádzková Olívia (3. ročník)

Žúreková Liliana (3. ročník)

II. kategória

1.    Laššáková Lenka (5. ročník)
            2.    Žilinková Monika (4. ročník)
            3.    Mezovská Lucia (5. ročník)

Kucháriková Karolína (4. ročník)

III. kategória nemohla byť vyhodnotená kvôli vysokej chorobnosti súťažiacich. Zo 6. a 7. ročníka sa súťaže zúčastnila iba Sára Franeková (6.roč.)

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazom srdečne gratulujeme. Lenke a Jakubovi prajeme veľa úspechov v okresnom kole.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Šaliansky Maťko.

• Čítame pre radosť

• Naša škola sa v školskom roku 2023/2024 úspešne zapojila do projektu " Čítame pre radosť ".

Účelom tohto projektu je posilnenie pozitívneho vzťahu ku knihám a čítaniu. Vďaka projektu škola získala financie, ktoré využila na rozšírenie triednych knižníc.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Čítame pre radosť.