• Pytagoriáda

• Už tradične sa naši žiaci pod vedením svojich učiteľov zapájajú aj do matematickej súťaže Pytagoriáda. Tento rok sa najúspešnejšími stali Olívia Prochádzková 3. ročník, Dávid Rybár 6. ročník, Lenka Gašparová 8. ročník.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Pytagoriáda.

• NAKRESLI ERB PRE SVOJU ŠKOLU

• Výtvarná súťaž „NAKRESLI ERB PRE SVOJU ŠKOLU“ spojila vzdelávanie s umením. Jedinou podmienkou súťaže bolo zakomponovať ŽABKU do erbu. Do súťaže sa celkovo zapojilo 28 detí.  Kreativite sa medze nekládli.
            Takto sa s tým popasovali naši žiaci:
            1.    miesto: Laura Bližniaková
            2.    miesto: Ema Švecová
            3.    miesto: Nina Gajdošová
            ⦁    špeciálne ocenenie: Ľuboš Chromík, Tobias Marko, Natália Veselová
            Všetci súťažiaci boli odmenení peknými cenami.                                                                                                    Víťazné erby skrášľujú priestory našej školy.

Do fotogalérie bol pridaný nový album NAKRESLI ERB PRE SVOJU ŠKOLU.

• Zrkadlový deň

• V stredu 12. júna sa žiaci zapojili do ďalšej výzvy. Úlohou bolo obliecť sa rovnako a nájsť svoj odraz v zrkadle. Žiaci opäť potvrdili svoju kreativitu.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Zrkadlový deň.

• Memoriál Jána Chochulu

• V piatok 7. júna sa naši žiaci 1. - 4. ročníka zúčastnili ATLETICKÝCH PRETEKOV JÁNA CHOCHULU -     "CHOCHULIÁDY ". Deti súťažili s rovesníkmi ostatných škôl. Domov sme priniesli tieto úspechy:

1. ročník - beh 200m - 1. miesto  Richard Cabadaj

1. ročník - beh 40m - 2. miesto Richard Cabadaj

Gratulujeme k úspechom a krásnej reprezentácii školy!

Do fotogalérie bol pridaný nový album Memoriál Jána Chochulu.

• Výlet - Atlantis Levice

• Koniec školského roka sa už tradične spája so školskými výletmi. Tento rok mali žiaci 1. až 5. ročníka možnosť nahliadnúť do zábavného centra ATLANTIS v Leviciach. Vyskúšali si množstvo zaujímavých hier, vynálezov, hlavolamov a záhad. Učenie zábavou a zábava hrou. Takto možno nazvať našu návštevu zábavného centra ATLANTIS. Bol to zaslúžený deň oddychu od školy, ktorý priniesol nové poznatky a chvíle plné úsmevov a radostí.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Výlet - Atlantis Levice.

• Medzinárodný deň detí

• Aj tento rok sme na našej škole oslávili Medzinárodný deň detí. Deviataci si pre všetkých žiakov pripravili stanovištia s rôznymi súťažami. Na záver pani riaditeľka ocenila sladkou odmenou tri najlepšie družstvá z prvého a druhého stupňa. Bodku za MDD dala tradičná diskotéka.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Medzinárodný deň detí.

• ekonomický a administratívny úsek:

zástupkyňa ZŠ: +421 38 5421116

zástupkyňa MŠ: +421 907 506043